Improves Your Life Quality

0090 212 603 2440 info@urhangroup.com

Hakkımızda

Urhan Group; 1960 lı yıllarda kuyumculuk sektoru ile ticari hayatına baslayan, bir aile sirketinin devamı olarak, kozmetik sektorunde de faaliyet gostermeye baslamıstır. Bu alanda 10 yıldan fazla tecrubesi ile Urhan Kozmetik ve Data Grup, firmalarını; MyCARE, AWE, CEMRE, Nival markalarını, catısı altında bulundurmaktadır. URHAN GROUP, bu markalar ile, daha saglıklı ve kaliteli bir hayat surulmesine yardımcı olmak icin, tum insanlıgın hizmetindedir.

Urhan Group, yurt icinde MYCARE markası ile, suan sadece kendi internet sİtesinde (www.mycare.com.tr) satıs yapmaktadır. Cemre ve Nival ise, yaklasık 50 noktaya yakın, franchise magazada ve satıs noktalarında bulunmaktadır.

Yurt dısında, basta Almanya, Makedonya,Bosna, Arnavutluk, Kıbrıs,Irak,Iran,Israel,Filistin, Lubnan,Urdun, Mısır,Suudi Arabistan, Qatar,Dubai, Ghana,Kenya,Uganda, etc… gibi ulkelerle, 3 kıtada, yetkili bayiler seviyesinde calısır.

Farklı ulkelerde, fuarlarda sunum yaparak ve kendi ulkelerinde, bayi ziyaretleri ve pazar arastırmaları yapar, pazarı bizzat yerinde inceler. Degisik kultur ve alıskanlıkları takip ederek, vizyonunu genisleten dinamik yapısı ile farklı ihtiyaclara gore , yeni formul ve urunlerle kendisini gelistirerek, insanlıgın hizmetinde olmaya devam edecektir. Bu dogrultuda Urhan Group, Avrupadan daha kaliteli urunleri, uzakdogu ile rakabet edebilir imkanlarla sunmak icin, calısmalarına devam etmektedir.